Voorjaarscompetitie 2018 zaterdag

Dit is de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2018 op zaterdag. 

De competitie op zaterdag heeft variabele aanvangstijden tussen 09.00 - 16:30.

Als er een P of D achter de klasse staat, betekent dit dat er Promotie of Degradatie is aangevraagd. In maart 2018 zal bekend zijn of dit is gehonoreerd door de KNLTB.

 

Gemengd 17+ 1 - 1e klasse Gemengd 17+ 2 - 1e klasse Gemengd 17+ 3 - 2e klasse
Diana Zandbergen Minte Kortenhorst Sonja Hardenbol
Esther Braber Inge Redeker Mirjam den Haas
Lisette Vermeulen Charlotte de With Marlies Mann
Danny Stork Maarten Kortenhorst Gerard Boogert
Jasper Boele Rian Redeker Peter Gerritsma
Eric Flaton Martijn Overdevest Ferry van Lier
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Gemengd 17+ 4 - 3e klasse Gemengd 17+ 5 - 3e klasse Gemengd 17+ 6 - 4e klasse
Jean-Paul Masseus Ralph de Vreede Ton Sijbom
Jeroen Ligtenberg Niels Klink Jeannet Sijbom
Erik Frikkee Jasper van Winden Thea van Haalen
Susan Ligtenberg Kayleigh Ammerlaan Annemarie Schouten
Margot Smeulers Nathalie van Heulen Sander van Haalen
Netta Haaring Amanda Schalkwijk Eric de Groot
Judith Haket   Greet Hibma
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Heren 17+ 1 - 2e klasse Heren 17+ 2 - 3e klasse Heren 17+ 3 - 4e klasse
Ben van Triest Sjors van den Broek D.A. van Winden
Nils Rosmuller Jelle Rutgers H.C. van den Berg
Chris Potma Sam van der Burg M.T. Toussaint
Wim Murre Vincent Groenendijk R.P.C. Zeestraten
Wouter Nicolaas   M.J.W. Mollenvanger
Rogier Agatz    
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Heren 17+ 4 - 4e klasse Heren 17+ 5 - 4e klasse  
Gijs van der Helm Sjoerd Reinders  
Roald Bode Richard de Jong  
Rob de Graaf Michael Moerman  
Joost Kool Marco de Hoog  
Matthijs Bunnik    
Frank Koole    
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen  
     
     
Heren 35+ 1 - 1e klasse regio Rotterdam  
Robert Gijzenburg    
Ruud Dankaart    
Hans Kolk    
David van Haaster    
Pierre Schleicher    
Richard Spek    
     
Uitslagen en standen    
     
     
Heren 35+ 1 - 2e klasse Heren 35+ 2 - 2e klasse  
Marcel Fransen pam vollering  
Leon Ammerlaan p pothoff  
Hein Brunt gam vollering  
Johan Camijn michel v winden  
Ed Zandbergen martin v koppen  
  peter v koppen  
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen  
     
     
Dames 17+ 1 - 2e klasse Dames 17+ 2 - 3e klasse  
Pathaella Steijger Saskia van Westbroek  
Lotte de Back Ilse Nieboer  
Fleur van der Meide Melinda Hordijk  
Manon Kouwenhoven Angela Hordijk  
Leonie Ammerlaan Dorien vd Voort  
Mandy Binkhorst Saskia Stolk  
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen  
     
     
Reserves (speelsterkte enkel / dubbel)  
Rob Spaans (7/6)    
Eric Treling (8/8)    
Esther Bennett (8/8)    
Liesbeth Ammerlaan Schuring (8/7)
Anouk van Dijk (7/7)
Fieke van der Helm (8/8)
Dennis Tuit (6/6)
Voorjaarscompetitie - voorlopige indeling overzicht