Voorjaarscompetitie 2018 vrijdag

Dit is de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2018 op vrijdag. 

De competitie op vrijdag heeft als vaste aanvangstijd 19:00.

Als er een P of D achter de klasse staat, betekent dit dat er Promotie of Degradatie is aangevraagd. In maart 2018 zal bekend zijn of dit is gehonoreerd door de KNLTB.

Gemengddubbel 17+ 1 - 3e klasse  
Nico van Winden    
Trudie van Winden    
Frits van der Laan    
Jeannet v.d.Sande    
Wilma de Hoog    
Ad van Winden    
     
Uitslagen en standen    
     
     
Herendubbel 17+ 1 - 1e klasse Herendubbel 17+ 2 - 1e klasse Herendubbel 17+ 3 - 2e klasse
Michel Boele Arjan van Deursen Norman Matser
Marius de Vries Joffrey Groote David van Baarle
Bernard Boneschansker Danny Sonneveld Peter Jansen
Charles Windmeijer Hendrik Jan Huisman Freddy van der Meijden
Wouter Pellegrom Aart Cats Olav de Roos
    Almar Verbakel
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Herendubbel 17+ 4 - 2e klasse Herendubbel 17+ 5 - 3e klasse Herendubbel 17+ 6 - 3e klasse
Danny van Kampen Rene van Haastert Yvo Snijders
Robert Toussaint Marcel Tuinder W. Guns
Eus Toussaint Eddu Kooij A. De Vries
Leon Ammerlaan Paul Kolenbrander E. Delsman
Vincent Bregman Rolf van den Brink H. Van Nispen
  Mark Wustefeld P. De Wit
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Damesdubbel 17+ 1 - 2e klasse Damesdubbel 17+ 2 - 2e klasse Damesdubbel 17+ 3 - 2e klasse
Marion Dal Patricia Spillenaar-Keyzer Nathalie Donkers
Lisette Bakker Annelies Feenstra - Asman Anita van Komen
Leonie Dal Heidi Termorshuizen Susanne Bregman
Georgette Kooij Nicole Saraber-Schiphorst Claudia Toussaint
Sandra van Rijswijck Patty Pijper Mulder Nicole Donkers
Debby de Ruijter Elly Mooijman Liesbeth Ammerlaan
Femke van de Hoef Jolanda de hoog  
  Yvonne Gentevoort  
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Damesdubbel 17+ 4 - 3e klasse Damesdubbel 17+ 5 - 3e klasse Damesdubbel 17+ 6 - 3e klasse
Renee Timmermans Carla Kouwenhoven Gerdien Priester
Candia Kuiper Yvonne van Buijten Nancy Rip
Liz van der Puil Jolanda Paanakker Heleen Smit
Sonja Baljeu Mieke Rodenburg Karin Boer-Vreeke
Astrid Cilon Miranda van Venrooij Lisette Bakker
Fenneke Scholten Joke Visser Rianne van der weerd-wijsman
  Lucienne Windmeijer  
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Damesdubbel 17+ 7 - 3e klasse Damesdubbel 17+ 8 - 3e klasse Damesdubbel 17+ 9 - 3e klasse
Carine Buitelaar Kim Scheffelaar LIliana Janssens
Marjolein Teng Miranda Gorissen Emmy de Wit
Netty van der Spek Marjolein van der Meer Monique de Vries
Nita Graafland Fatima van Putten - Herrero Maren van der Laan
Arjanne Post Marieke Richters Veronique Termoshuizen
Marlissa Bartels Patty Hoefnagel Liesbeth Bakker-Jonges
    Eveline Roose
    Sandra van den Biggelaar
     
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
     
Damesdubbel 17+ 10 - 3e klasse    
Diane van Schie    
Rinke van der Helm    
Ellen Smith    
Maria da Silva    
Marcia Datema    
Jetteke Choi    
     
Uitslagen en standen    

 

Reserves (speelsterkte enkel / dubbel)  
Esther Bennett (8/8)    
Gert Witvoet (8/8)    
Dennis Schuurman (8/7)    
Anouk van Dijk (7/7)    
Fieke van der Helm (8/8)    
Dennis Tuit (6/6)    

 

Voorjaarscompetitie - voorlopige indeling overzicht