Menu

Indeling Jeugdcompetitie zondag 2017

  

Jongens 1 

1e klasse Jongens 11 t/m 17

Denzel Pothoff
Jarrel Pothoff
Jordy Rodenburg
Jimmy van de Barselaar



Coach/Captain:
Peter Pothoff

Uitslagen

Jongens 2 

1e klasse Jongens 11 t/m 17

Youri van Rijn
Victor Scholten van Aschat
Tyke Verhoef
Dennis Wever



Coach/Captain:
Paul Wever

Uitslagen

 

Jongens 3

2e klasse Jongens 11 t/m 17

Tanne van Nispen
Timo Wiltschut
Yannick Jochems
Seb Ferageau de st Armand
Vigo Groenewold
Robin Ising

Coach/Captain:
Tanne van Nispen

Uitslagen

Meisjes 1

Hoofdklasse Meisjes 11 t/m 17

Laurie Barendse
Femke Mooren
Megan Hazeu
Manouk Jillissen



Coach/Captain:
Femke Mooren

Uitslagen

Meisjes 2

1e klasse Meisjes 11 t/m 17

Leanne Tjong
Fleur Tuit
Fleur Stam
Anique de Vries
Sharon de Wit


Coach/Captain:
Fleur Tuit

Uitslagen

Meisjes 3

2e klasse Meisjes 11 t/m 17

Rosalie Heemskerk
Kira Hees
Amy van der Made
Laura Brand
Annaïck Verhoef
Aicha Curtis
           
Coach/Captain:
Robert Heemskerk

Uitslagen

Gemengd 1

1e klasse Gemengd 10 t/m 14

Gaia Vis
Amelie Alberti
Lucas Witte
Roger Witte



Coach/Captain:
Amelie Alberti

Uitslagen

Jongens 1

1e klasse Jongens 10 t/m 14

Olivier Leus
Lucas van der Veer
Safin Kennes
Merijn Snijders
Dante Soffner
Luca Schleicher

Coach/Captain:
Liliana Janssens

Uitslagen

Reserves Geel

Damian de Wit
Evert Termorshuizen
Ilse Kooij

Groen 1 Pijnacker 1

Sophie Leus
Meike Ligtenberg
Sem van Deursen
Kate Stoops
Nina Groenewold


Coach/Captain:
Susan Ligtenberg

Uitslagen

Groen 1 Pijnacker 2

Liselotte de Mik
Mette Waelpoel
Noa de Bruin
Simon Kwinkelenberg
Cas van der Zalm
Danilo Skoric

Coach/Captain:
Patrick Waelpoel

Uitslagen

 

Groen 2 Pijnacker 1

Seryse Kennes
Quinty Nicolai
Roos Ligtenberg
Tess Ligtenberg
Tara van Wissen
Yara Goesten

Coach/Captain:
Susan Ligtenberg

 

Uitslagen

Groen 2 Pijnacker 2

Emmelie Sanne van Driel
Estee Bergwerff
Nika Haars
Vera van Rijn
Rick Frikee
Thomas Creemers

Coach/Captain:
Manon Reerink

Uitslagen


Reserves Groen

Lennon Willems
Roos van Winden
Bezoekadres en route:
Sportlaan 3
2641 AZ Pijnacker
015 - 3694420

Toernooi telefoon:
015 - 2574164

Postadres:
Postbus 127 
2640 AC Pijnacker

Voor vragen of opmerkingen over deze website kan je terecht bij Arthur en Monique de Vries.
TVP wordt gesponsord door:
Cream Do Communicatie! iTennis

Ogenblik a.u.b. ...