Menu

Zondagcompetitie voorjaar 2017

De zondag competitie voor de senioren wordt gespeeld met wisselende aanvangstijden; tussen 09.00 - 16.00 als starttijd. Deze  competitiesoort wordt landelijk georganiseerd door de KNLTB. Voor algemene  informatie over de competitie zie de website van de KNLTB door te klikken op voorjaarscompetitie.

Aanvoerder is de eerst genoemde speler/speelster van het betreffende team.

Als er een (P) achter de klasse staat, betekend dit dat er voor de betreffende klasse promotie is aangevraagd. Medio maart horen we van van KNLTB of promotie is verleend.

 

Coördinator:  Robert Gijzenburg. 

 

Gemengd 1 - 2e klasse Gemengd 2 - 4e klasse Gemengd 3 - 5e klasse
Bianca de Bruijn Merel Plukaard Fieke Barendse
Sander de with Julia Broos Gwendy de Bruijn
Timo tergau Nadia Barendse Femke Hazeu
Marloes Hendriksen Lyn Kouwenhoven Sven Hogervorst
Inge spronk Carsten Dankaart Wouter Saraber
Mirjam Swarte Sten Richters Raoul van Sloten
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemengd 1 - 35+ - 2e klasse Gemengd 2 - 35+ - 2e klasse Gemengd 3 - 35+ - 2e klasse
Marja Rijnbeek Cees Mol EJ van Sloten
Ferdinand Kluiters Gerrit Mol A Stam
Edwin Kolk Anja Mol B Barendse
Rob van Schie Karin Augustinus J van Dam
Marcelle Kolk Johan Molenkamp C de Boer
Irma van Schie P van der Duyn Schouten
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemengd 4 - 35+ - 3e klasse
Ada Soeterbroek Warnaar
Yvonne Admiraal Verhoeven
Fenneke van den Broek
Ben Smit
Ben Jutte
Danny Admiraal
Uitslagen en standen
Heren 1 - 3e klasse Heren 2 - 4e klasse Heren 3 - 5e klasse
Ludovic van Soldt Sjors van den Broek Ben Bolleboom
Alexander van Etten Jelle Rutgers Leon Braat
Maarten vd Burg Sam van der Burg Marien Dongstra
Erik Gunter Noud Mark Veraar
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Heren 4 - 5e klasse Heren 5 - 5e klasse
Fabian Gerritsma Dennis Tuit
Remco van Lier Louis Keijzer
Remco de Nood Perry Fels
Guido Cevat Mark Hogervorst
Richard Spek Jonathan Timmer
Sebastiaan Timmer
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Dames 1 - 2e klasse Dames 2 - 3e klasse Dames 3 - 3e klasse
Astrid Zuijdendorp Ellen Vijge Jennifer Nemethy
Mischa Zuydendorp Katja Bruil Alicia Kooijman
Silvia Zuydendorp Nicole Grabijn Yvonne Hendriks
Anneloes van der Lans Ellis Post Mandy van Haalen
Liesbeth van der Lans Manuela Pothoff Lenneke Willemse
Femke Verwest Arjenne Vollering Simone Olsthoorn
Lizette van Haaren
Carola van Lamoen
Uitslagen en standen Uitslagen en standen  Uitslagen en standen
Dames 4 - 4e klasse
Dorine Verhoeven
Femke Broekhuisen
Aranka van Driel
Elise Droge
Marie Aimee Goud
Lieke Mol
Ivrian Lautenslager
Susanne de Roode
Uitslagen en standen
     
     
 Reservelijst (Enkel / Dubbel)  
 Linda  Rodenburg (5/5)  
EricTreling (9/9)    
Bezoekadres en route:
Sportlaan 3
2641 AZ Pijnacker
015 - 3694420

Toernooi telefoon:
015 - 2574164

Postadres:
Postbus 127 
2640 AC Pijnacker

Voor vragen of opmerkingen over deze website kan je terecht bij Arthur en Monique de Vries.
TVP wordt gesponsord door:
Cream Do Communicatie! iTennis

Ogenblik a.u.b. ...