Menu

Zaterdagcompetitie voorjaar 2017

De zaterdag competitie voor de senioren wordt gespeeld met wisselende aanvangstijden tussen 9.00 - 16.00 als starttijd. Deze  competitiesoort wordt regionaal georganiseerd door de KNLTB. Voor algemene  informatie over de competitie zie de website van de KNLTB door te klikken op voorjaarscompetitie.

Aanvoerder is de eerst genoemde speler/speelster van het betreffende team.

 

Coordinator/Competitieleider: Michel Boele.

 

Gemengd 1 - 17+ - 1e klasse Gemengd 2 - 17+ - 2e klasse Gemengd 3 - 17+ - 2e klasse
Minte kortenhorst D.R. Zandbergen-Verhoef Michel Boele
Inge Redeker J. Boele Carola Jeursen
Charlotte de With E.M.P. Braber-van Gils Noortje vdr Valk
Rian Redeker J.E. Doorschodt Wouter Pellegrom
Maarten kortenhorst E.C. Flaton Jasper van Winden
Martijn Overdevest D.H. Stork Annemieke Nennie
L.S. Vermeulen-Mulder
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemengd 4 - 17+ - 2e klasse Gemengd 5 - 17+ - 3e klasse Gemengd 6 - 17+ - 3e klasse
Jean-Paul Masseus Sonja Hardenbol Ralph de Vreede
Margot Smeulers Mirjam den Haas Niels Klink
Susan Ligtenberg-Heijmerink Francien Hogervorst Maurice van Biljouw
Netta Haaring-van Meerveld Ferry van Lier Leonie Dal
Jeroen Ligtenberg Peter Gerritsma Kayleigh Ammerlaan
Erik Frikkee Gerard Boogert Amanda Schalkwijk
Marlies Mann
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemengd 7 - 17+ - 4e klasse Gemengd 8 - 17+ - 4e klasse
Ton Sijbom Patricia Spillenaar
Jeannet Sijbom Robert Spillenaar
Greet Hibma Marcel Tuinder
Annemarie Schouten Heidi Termorshuizen
Sander van Haalen
Kees Schenkels
Thea van Haalen
Eric de Groot
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Heren 1 - 17+ - 1e klasse Heren 2 - 17+ - 4e klasse Heren 3 - 17+ - 4e klasse
Chris Potma Danny van Winden Gij van der Helm
Rogier Agatz Berry van der Meer Joost Kool
Wim Murre Mike Mollenvanger Roald Bode
Nils Rosmuller Ricardo Zeestraten Rob de Graaf
Wouter Nicolaas Henry van den Berg Matthijs Bunnik
Ben van Triest Martijn Toussaint F. Koole
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Heren 1 - 35+ - Hoofdklasse Heren 2 - 35+ - 1e klasse Heren 3 - 35+ - 1e klasse
Ed van der Burg M. Fransen pam vollering
Robert Gijzenburg L. Ammerlaan gam vollering
Ruud Dankaart H. Brunt peter v koppen
David van Haaster J. Camijn Michel v winden
Hans Kolk E. Zandbergen Martin v koppen
Pierre Schleicher
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Dames 1 - 17+ - 2e klasse - Regio Rotterdam  Dames 1 - 17+ - 2e klasse Dames 2 - 17+ - 3e klasse
Karen Quist Pathaella Steijger Ilse Nieboer
Mieke Ruigrok Fleur van der Meide Angela Hordijk
Mieke Vermeulen Lotte de Back Melinda Hordijk
Margot Carati Mandy Binkhorst Saskia Stolk
Judith Haket Manon Kouwenhoven Dorien van der Voort
Leonie Ammerlaan Saskia van Westbroek

Uitslagen en standen

 

Reservelijst:

Jose Flaton 8/7

Rob Spaans 7/6

Eric Treling 9/9

Uitslagen en standen

Uitslagen en standen

 

 

Bezoekadres en route:
Sportlaan 3
2641 AZ Pijnacker
015 - 3694420

Toernooi telefoon:
015 - 2574164

Postadres:
Postbus 127 
2640 AC Pijnacker

Voor vragen of opmerkingen over deze website kan je terecht bij Arthur en Monique de Vries.
TVP wordt gesponsord door:
Cream Do Communicatie! iTennis

Ogenblik a.u.b. ...