Menu

Najaarscompetitie Senioren 2017

De najaarscompetitie voor de senioren wordt gespeeld op donderdagochtend, vrijdagavond, zaterdag en zondag. Deze competitiesoort wordt georganiseerd door de KNLTB. Voor algemene informatie over de competitie zie de website van de KNLTB door te klikken op Najaarscompetitie 2017

 

Competitie instructie najaar 2017

 

Coördinatie Najaarscompetitie

De coördinatie op de wedstrijddagen van de najaarscompetitie ligt bij de teams zelf. Op elke wedstrijddag levert een team hun captain als baan coördinator. In geval van afwezigheid van de captain zal een andere teamlid zijn plaats innemen. De baan coördinator heeft de volgende taken:

  • Verstrekken van de wedstrijdballen (uit de ballenkast) volgens de aantallen op het baanschema
  • Het toezien op het gebruik van de banen door de teams volgens het baanschema
  • Het pragmatisch oplossen van eventuele geschillen of verstoringen
  • Het inzamelen van de wedstrijdballen en deze terugbrengen naar de ballenkast.

 

Invoeren uitslagen 

De uitslagen dienen digitaal te worden ingevoerdop de KNLTB site via Mijn KNLTB. Dit kan alleen door geautoriseerde Uitslagenfunctionarissen. De captain van elk team wordt automatisch uitslagen gedelegeerden gemaakt.

Op de wedstrijddagen kan de hulp ingeroepen worden van een ander thuisspelend team (die wel een uitslagen functionaris heeft) om op de TVP PC direct na afloop de uitslagen in te voeren.

Het elektronisch invoeren van de uitslagen  moet van de KNLTB uiterlijk op de dag na de wedstrijd gebeuren. 

Handleiding Digitaal invoeren uitslagen

 

(Downloaden) Baanschema's voor de Vrijdag en Zaterdag Najaarscompetitie

De baanschema's kunnen door de TC worden vervangen door een nieuwe versie (ivm baanwijzigingen). Bekijk wekelijks deze pagina en de versie datum van de bestanden om te zien of er wijzigingen zijn. 

 

Donderdagcompetitie Banschema

In het afhangsysteem is te zien welke banen er voor de competitie zijn gereserveerd. Ads van Haaren is contactpersoon.

 

Vrijdagcompetitie Baanschema (Baanschema vrijdagavond)

Laatste versie: banenschema vrijdag najaar 2017 v13102017.pdf

 

Zaterdagcompetitie Baanschema (Baanschema zaterdag)

Laatste versie: Banenschema_najaar2017_zaterdag_versie12092017.pdf

 

Zondagcompetitie \baanschema

Linda Muller is op zondag de baancommissaris en zal de verdelen van de banen aan jouw team doorgeven.

Contact via tc@tvpijnacker.nl (igv incidenten op de dag zelf zie baanschema)

 

Teamindeling Najaarscompetitie Senioren 2017

Als er een (P) achter de klasse staat, betekend dit dat er voor de betreffende klasse promotie is aangevraagd. Medio augustus horen we van de KNLTB of promotie is verleend.

DONDERDAG Totaal: 4 teams
Dames dubbel 1 - 2e klasse Dames dubbel 2 - 3e klasse Dames dubbel 3 - 3e klasse
Greet hibma Jeannet Sijbom Yvonne vd lans
Liesbeth ammerlaan Thea van Haalen Angelique lupker
Henny haket Ada Soeterbroek Jose flaton
Ank v winden Fenneke v.d. Broek Inge damen
Netta Haaring Annette janssen
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Dames dubbel 4 - 3e klasse
Anita Lawa-Loomans
Sylvia Bruijn
Dini Haak-van der Salm
Lily Versseput-Spiekerman
Loura van Zielst-Bakker
Uitslagen en standen

 

 

VRIJDAG Totaal: 14 teams
Gemengd dubbel 17+ 1 - 1e klasse
Michel Boele
Marius de Vries
Bernard Boneschansker
Katja Tas
Anouk Kluiters
Jessica Trijzelaar
Uitslagen en standen
Gemengd dubbel 35+ 1 - 2e klasse Gemengd dubbel 35+ 2 - 2e klasse Gemengd dubbel 35+ 3 - 3e klasse
Marja Rijnbeek Brigitte Barendse Sandra van Ryswyck
Rob van Schie Annemiek Stam Georgette Kooij - van Rijn
Irma van Schie Joanne van Dam Femke van de Hoef
Ferdinand Kluiters Peter van Duyn Schouten Eddy Kooij
Linda Onderdelinden Chuck de Boer Paul Kolenbrander
Edwin Kolk Frank Richters Pieter Bos
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemengd dubbel 35+ 4 - 3e klasse
nico van winden
Frits van der Laan
Ad van Winden
Jeannette van de Sande
Trudie van Winden
Wilma de Hoog
Uitslagen en standen
Heren dubbel 17+ 1 - Hoofdklasse
Ed van der Burg
pierre Schleicher
Robert gijzenburg
Ruud Dankaart
Hans Kolk
David van haaster
Uitslagen en standen
Heren dubbel 35+ 1 - 2e klasse
Norman Matser
Danny Sonneveld
David van Baarle
Arjan van Deursen
Almar Verbakel
Hendrik Jan Huisman
Uitslagen en standen
Dames dubbel 17+ 1 - 2e klasse Dames dubbel 17+ 2 - 2e klasse Dames dubbel 17+ 3 - 3e klasse
Patty Pijper-Mulder Prisca Willink Nathalie Dongstra-van Soldt
Lisette Bakker Fieke van der Helm Patricia Hofman-Lautenslager
Cynthia Bakker-Leicester Anne Hartholt-van Westbroek Helma van Rijn
Jolanda de Hoog Judith Zegers Ivrian Lautenslager
Elly Mooijman Debby de Ruijter Dorine Verhoeven
Judith Post Marie-Aimee Goud
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Dames dubbel 17+ 4 - 3e klasse Dames dubbel 17+ 5 - 3e klasse
Carla Kouwenhoven Lisette Bakker
Jolanda Paanakker Gerdien Priester
Mieke Rodenburg Nancy Rip
Miranda van Venrooij Rianne van der Weerd
Joke Visser Heleen Smit
Lucienne Windmeijer
Yvonne van Buytene
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Dames dubbel 35+ 1 - 3e klasse Dames dubbel 35+ 2 - 3e klasse
Carine Buitelaar Liliana Janssens
Nita Graafland Emmy de Wit
Marjolein Teng Maren van der Laan
Netty van der Spek Veronique Termoshuizen
Arjanne Post Liesbeth Bakker
Marlissa Bartels Eveline Roose
Sandra van den Biggelaar
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Reserves (speelsterkte enkel / dubbel)
Esther Bennett (7/7)
Eric Treling (8/8)
Mieke Vermeulen (7/5)    

 

 

ZATERDAG Totaal: 9 teams
Gemengd 17+ 1 - 1e klasse Gemengd 17+ 2 - 4e klasse
Minte Kortenhorst Patricia Spillenaar
Inge Redeker Robert Spillenaar
Charlotte de With Marcel Tuinder
Rian Redeker Jannie Hooimeijer
Maarten Kortenhorst
Martijn Overdevest
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemengd dubbel 17+ 1 - 2e klasse Gemengd dubbel 17+ 2 - 2e klasse Gemengd dubbel 17+ 3 - 3e klasse
Sonja Hardenbol Jean-Paul Masseus Peter Vollering
Mirjam den Haas Erik Frikkee Gerard Vollering
Gerard Boogert Jeroen Ligtenberg Peter Pothof
Rob Spaans Susan Ligtenberg Manuela Pothof
Margot Smeulers Ellen Vijge
Netta Haaring Arjenne Vollering
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Heren 17+ 1 - Hoofdklasse
Sander de With
Tim van Pagee
Timo Tergau
Ron van der Vlist
Marc Kuijpers
Ludo van Soldt
Alexander van Etten
Uitslagen en standen
Heren dubbel 17+ 1 - 4e klasse
Gijs van der Helm
Joost Kool
Frank Koole
Rob de Graaf
MAtthijs Bunnik
Roald Bode
Uitslagen en standen
Dames dubbel 1 - 3e klasse Dames dubbel 2 - 4e klasse
Pathaella Steijger Nicole Saraber-Schiphorst
Mandy van Haalen Annelies Feenstra-Asman
Fleur van der Meide Liz van der Puil
Lotte de Back Heidi Termorshuizen
Manon Kouwenhoven Renée Timmermans-Goossens
Mandy Binkhorst
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
Reserves (speelsterkte enkel / dubbel)
Mieke Vermeulen (7/5)    

 

 

ZONDAG Totaal: 7 teams
Heren 1 - 1e klasse Heren 2 - 2e klasse Heren 3 - 2e klasse
Sten Richters Richard Spek Dennis Tuit
Carsten Dankaart Remco de Nood Louis Keijzer
Raoul Tutuarima Fabian Gerritsma Sebastiaan Timmer
Isbian Landvreugd Remco van Lier Jonathan Timmer
Dylan Naaktgeboren Guido Cevat Marc Hogervorst
Marc Lawa Perry Fels
Maurice van Biljouw
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Heren 4 - 2e klasse
Jimmy van den Barselaar
Jordi Rodenburg
Quinten Leus
Raoul Sloten
Wouter Saraber
Uitslagen en standen
Heren 35+ 1 - Open klasse
Peter Verhoef
Ernst van der Veer
Robert Heemskerk
Paul Wever
Eppo van Sloten
Arjan van Hees
Uitslagen en standen
Dames 1 - 2e klasse Dames 2 - 4e klasse
Laurie Barendse Kim Scheffelaar
Manouk Jillissen Miranda Gorissen
Femke Mooren Fátima Herrero
Megan Hazeu Marieke Richters
Marjolein van der Meer
Janneke Brand
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Reserves (speelsterkte enkel / dubbel)
Eric Treling (8/8)
Mieke Vermeulen (7/5)    

 

 

 

Bezoekadres en route:
Sportlaan 3
2641 AZ Pijnacker
015 - 3694420

Toernooi telefoon:
015 - 2574164

Postadres:
Postbus 127 
2640 AC Pijnacker

Voor vragen of opmerkingen over deze website kan je terecht bij Arthur en Monique de Vries.
TVP wordt gesponsord door:
Cream Do Communicatie! iTennis

Ogenblik a.u.b. ...