Menu

Vrijdagavond competitie voorjaar 2017

De vrijdagavond dubbel competitie voor de senioren wordt gespeeld op vrijdagavond vanaf 19.00. Deze  competitiesoort wordt regionaal georganiseerd door de KNLTB. Voor algemene  informatie over de competitie zie de website van de KNLTB door te klikken op voorjaarscompetitie.

Aanvoerder is de eerst genoemde speler/speelster van het betreffende team.


Coordinator: Femke van der Hoef

 

Gemendgdubbel 1 - 1e klasse Gemendgdubbel 2 - 2e klasse Gemendgdubbel 3 - 2e klasse
Marius de Vries Nathalie Donkers Ben Roeten
Bernard Boneschansker Danny van Kampen Rene van Haastert
Charles Windmeijer Suzanne Bregman Rutger Laarveld
Katja Tas vincent Bregman Karin Boer-Vreeke
Anouk Kluiters Anita van Komen Elles Holewijn
Jessica Trijzelaar Laura Runia
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Gemendgdubbel 4 - 3e klasse Gemendgdubbel 5 - 3e klasse Gemendgdubbel 6 - 3e klasse
Sandra van Ryswyck Claudia Toussaint Nico van Winden
Georgette Kooij-van Rijn Liesbeth Ammerlaan-Huurman Frits van der Laan
Femke van de Hoef Leon Ammerlaan Ad van Winden
Pieter Bos Robert Toussaint Trudie van Winden
Eddy Kooij Nicole Donkers Jeannet van de Sande
Paul Kolenbrander Wilma de Hoog
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Herendubbel 1 - 2e klasse Herendubbel 2 - 2e klasse Herendubbel 3 - 3e klasse
Norman Matser Peter Verhoef Alwin Gondrie
Danny Sonneveld Ernst van der Veer Frans van Haastert
David van Baarle Robert Heemskerk Dennis Krijgsman
Arjan van Deursen Dennis Schuurman Tom van schie
Joffrey Groote Gert Witvoet Ron van der Valk
Olav de Roos Alain Soffner Jochem Hooijmans
Peter Jansen
Almar Verbakel
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Damesdubbel 1 - 2e klasse Damesdubbel 2 - 2e klasse Damesdubbel 3 - 3e klasse
Patty Pijper-Mulder Carla Kouwenhoven Carine Buitelaar
Lisette Bakker Jolanda Paanakker Nita Graafland
Cynthia Bakker-Leicester Mieke Rodenburg Marjolein Teng
Elly Mooijman Miranda van Venrooij Jolanda van Leeuwen
Jolanda de Hoog Joke Visser Arjanne Post
Judith Post Lucienne Windmeijer Marlissa Bartels
Uitslagen en standen Uitslagen en standen Uitslagen en standen
Damesdubbel 4 - 3e klasse Damesdubbel 5 - 3e klasse
Prisca Willink L.M.D. Janssens
Fieke van der Helm L.E. Bakker-Jonges
Judith Zegers S. van den Biggelaar
Anne Hartholt-van Westbroek M.F. van der Laan-Haars
Debby de Ruijter E.A.M. de Wit
Esther Bennett V. Termoshuizen-Schnaar
A.S. Roose
Uitslagen en standen Uitslagen en standen
     
 Invallers    
Eric Treling (9/9)     
Bezoekadres en route:
Sportlaan 3
2641 AZ Pijnacker
015 - 3694420

Toernooi telefoon:
015 - 2574164

Postadres:
Postbus 127 
2640 AC Pijnacker

Voor vragen of opmerkingen over deze website kan je terecht bij Arthur en Monique de Vries.
TVP wordt gesponsord door:
Cream Do Communicatie! iTennis

Ogenblik a.u.b. ...